Filtrele

Fiyat Aralığı

1500 60000

Sıralama

Petek Temizliği
Petek Temizliği
Yeni
1.500,00
İncele
Doğalgaz Projesi
Doğalgaz Projesi
Yeni
4.000,00
İncele
Daire İçi Doğalgaz Tesisatı
Daire İçi Doğalgaz Tesisatı
Yeni
12.500,00
İncele
Kalorifer Tesisatı
Kalorifer Tesisatı
Yeni
60.000,00
İncele
ŞOFBEN TESİSATI
ŞOFBEN TESİSATI
Yeni
30.000,00
İncele
SOBA TESİSATI
SOBA TESİSATI
Yeni
25.000,00
İncele
6 adet ürün bulunmuştur.

Doğalgaz Tesisatı

Bu kategorimizde Doğalgaz Tesisatı, Kalorifer Tesisatı, Soba Tesisatı, Kombi Montajı, Doğalgaz Projesi, Kombi Değişimi, Şofben Tesisatı, Radyatör petek tesisat temizliği işlemleri hakkında bilgiler verdik. Bu hizmetlerimizde neler yapıyoruz? hangi ürünler kullanılıyor? ücretleri ne kadar? ayrıntılarıyla anlattık. 

Doğalgaz Tesisatı

Daire içi Doğalgaz Tesisatı kombili evlerde doğalgaz sayacından itibaren kombi ve ocağa kadar getirilen siyah boru olarak söyleyebiliriz. Doğalgaz tesisatı işlemleri mutlaka gaz dağıtım kuruluşlarından sertifikalı yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır. Standartlara uygun malzemeler kullanılmalı örneğin doğalgaz borusu, doğalgaz boru kelepçesi, doğalgaz vanaları ve ek malzemeleri testlerden geçmiş uygun malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Doğalgaz tesisatının uzunluğuna göre ve kombinin gücüne göre doğalgaz boru çapları uygun çekilmesi gerekir. Doğalgaz Tesisatı yapım işi bitiminde sızdırmazlığı kontrol edilmeli gaz kaçağı olmuyacak şekilde tesisat yapılmalıdır. Doğalgaz tesiatı fiyatlarını belirlemek için yerinde keşif yapmak gerekir. İstanbul içi ücretsiz keşif hizmetimiz var.  

Kombi Montajı 

Kombi montajı işlemi, kombinin duvara asılması, sıcak su ve kalorifer tesisatına plastik bağlantılarının yapılması ve doğalgaz gaz flexi yardımıyla gaz tesisatına bağlantı işleminin yapılmasıdır. Yoğuşmalı kombi montajı işleminde ise ilave olarak kombinin altından yoğuşma sıvısı akar bunun kapalı gidere bağlantı yapılması gerekmektedir. Kombi montajı gaz kuruluşundan yetkili tesisatçı firmalar tarafından yapılmalıdır. 

Doğalgaz Projesi

Doğalgaz tesisatının projesi igdaş yetkili firma tarafından çizilir. Proje onayı için igdaşa gönderilir. Doğalgaz projesi onaylandıktan sonra İgdaştan randevu alınır. İgdaş ve Firmamız tarafından tesisat sızdırmazlığı ve tesisatın proje ile uyumluluğu kontrol edilerek doğalgaz açılımı işlemi tamamlanır. Doğalgaz tadilat projesi; mevcut doğalgaz tesisatında değişiklik olduğunda, cihazların (kombi, soba) yeri değiştirildiğinde, cihaz kapasitesi arttırıldığında yani 24kw kombi yerinde 30kw kombi takıldığında çizilmesi gerekir.

Kalorifer Tesisatı

Kombiden radyatörlere çekilen tesisata kalorifer tesisatı denir. Kalorifer tesisatı evin radyatörlerin bulunduğu her bölgesinden salon, mutfak, yatak odası, banyo, oturma odası geçer. Kalorifer tesisatı fiyatı hesap ederken ise genelde kombi, radyatörler, tesisat boruları ve işçilik hesap edilir. 150 metrekareye kadar bir evin kalorifer tesisatının yapım işi 1-2 gün kadar sürmektedir.

Kombi Değişimi

Mevcut kombi bozuldu yeni bir kombi ile değiştirmesi isteniyorsa öncelikle kombi değişimi ile ilgili gaz kuruluşundan onay almak gerekir. Eski kombi demontaj edilir yeni kombi montaj işlemi yapılır sonrada yeni kombi hangi marka ise sevisi gelip kombinin ilk çalıştırması ve garanti onayı işlemini yapar. Kombi değişimi işleminde gaz kuruluşundan yetkili firma tarafından yapılmalıdır. 

Petek Tesisat Temizliği

Kalorifer tesisatında radyatörlerin içerisinde zamanla torku kireç kirlilik sebebi ile tıkanmalar oluşur ve radyatörler eskisi gibi ısı vermemeye başlarlar. Bu durum hem yeterli ısınama hem de doğalgaz faturalarının yüksek gelmesine sebep olmaktadır. Petek ve tesisat temizliği işlemi ile radyatörlerdeki bu tıkanıklıklar açılır ve verimli şekilde radyatörlerin ısı vermesi sağlanır ve doğalgazda tasarruf edilir. Kombi Dükkanı firmamız tesisat temizlik makinası ve temizlik ilacı kullanılarak detaylı temizlik işlemi yapmaktadır. Ortalama bu işlem 1,5-2 saat civarında sürmektedir. Petekleri eskisi gibi ısınmayan ve Kombi değişimi yaptıran müşterilerimize mutlaka tesisatlarını temizletmelerini öneriyoruz.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.