Favorilere Ekle
Yeni
  • petektemizligi

Petek Temizliği

Petek Tesisat temizliği fiyatımız; 6 adet radyatöre kadar ve Avrupa Yakası firmamıza yakın bölgeler için geçerlidir.

1.500,00
VAR
  • Fırsat Ürünü
  • 24 Ay Garanti

Petek Tesisat Temizliği


Petek Tesisat Temizliği işlemi; Kalorifer tesisatı olan evlerde zamanla tesisatın ve peteklerin içerisinde tortu kireç çamur vb... sebeplerden tıkanıklıklar oluşabilmektedir. Bu durum sonucunda kombi , normal derecelerde yakıldığı halde ev ısınmamaktadır. Evin ısınması için kombinin yüksek derecelerde açılması gerekir bunun sonucu daha fazla doğalgaz faturası gelmesine neden olur. Petek Tesisat temizliği sayesinde doğalgaz faturası %30 a kadar düşüşler görülmektedir.

Tesisat içindeki tortu ve pislikler kombinin arıza vermesine ve çabuk bozulmasına sebep olabilmektedir. Kombinin ve peteklerin ömrünün uzun olması , doğalgaz faturanızın düşmesi , evin verimli bir şekilde ısınması için petek ve tesisat temizliği işlemini tüm müşterilerimizin yaptırmasını tavsiye ederiz. 

Petek Tesisat Temizliği İşlemini Nasıl Yapıyoruz ?


Kombi Dükkanı firmamız petek ve tesisat işlemini tesisat temizliği makinesi ile yapmaktadır. Temizlik makinesi kalorifer tesisatına bağlanır  ( Genelde kombinin altından veya banyo peteğinden bağlantı yapılır) . Etrafı kirletmeden, pisletmeden tek noktadan bağlantı yapılır. ( petekler ve radyatörler sökülmez ) Ortalama 1-2 saat sürer. Temizlik makinesi tesisatın ve peteklerin içini çalkalar tortu ve tıkanıklıkları çözer pislikleri atarak temizlik işlemini tamamlar.

Petek Temizliği Ne Zaman Yaptirılmalıdır ?


Petek temizliğinin yaptırılması süresi tesisattan tesisata farklı olabilir, önerimiz 2-3 yılda bir yaptırılırsa iyi olur.

Peteklerden alınan ısı zaman içerisinde azalmaya başlar. Tesisatın ilk yapıldığı zamandan yani ilk kullanılmaya başladığı zamandan çok daha az sıcaklık alındığında, evin ısınma problemi olduğu örneğin; peteklerin alt kısımları yarıya kadar ısınmama durumunda, bazı kısım ısınır bazı kısımları ısınmadığı durumlarda petek temizliği yaptırma zamanı gelmiştir. 

Özellikle Kombi Değişimi yaptıracak müşterilerimizin tesisat temizliğini de yaptırmalarını tavsiye ederiz. Eski tesisatta yeni kombinin kullanılması durumunda yeni kombinin ömrünün uzun olması için petek ve tesisat temizliğinin yapılması gerekir.

Tesisat Temizlik Sıvısı Kullanmak Neden Zararlıdır ?


Petek ve tesisat temizliği işlemlerinde tesisat temizlik sıvısı, antifriz vb kimyasalların kullanılmasını önermiyoruz. Temizlik sırasında kimyasalların tesisatın içerisinde kalması sonucu kombiye ve peteklere zarar vermektedir. Kombinin bozulmasına ve ömrünün azalmasında sebep olmaktadır.

Kombi Dükkanı Petek ve tesisat temizliği Fiyatı


Apartman dairesi 6 grup peteğe, panel radyatöre göre verilmiştir.

Döküm radyatörlerde temizlik işlemi farklı olmaktadır. 

Dubleks dairelerde , Yerden ısıtma sistemi olan dairelerde tesisat temizlik işlemi farklılık göstermektedir. 

Tesisat petek temizliği fiyatımız firmamıza yakın yerlere göre verilmiştir. Uzak bölgeler için ayrıca nakliye ücreti alınabilir. 

 

 Petek Tesisat Temizliği İşlemleri İçin Bize 0212 535 00 53 / 0549 720 47 52 nolu telefonlardan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 

 

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.