Hakkımızda

Kombi Dükkanı Hakkımızda

Kombi Dükkanı firması uzun yıllar doğalgaz sektöründe çalışan Makine Mühendisi Taner Özer tarafından 2013 yılında kurulmuştur. Genç ve dinamik kadrosuyla hep yeniliğe açık ve teknolojiyi takip eden Kombi Dükkanı; kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Kombi Dükkanı firması hem satış hemde taahhütçü kimliğine sahip bir firmadır. Bu sayede müşterilerimize hangi ürünün kendileri için en uygun olduğunu konusunda profesyonel destek verilebilmektedir. Bir çok markanın bayiliğini yapan Kombi Dükkanı hem sanal mağazası www.kombidukkani.com hem de gerçek dükkanımızın showroomundan satış yapmaktayız. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla içerisinde kombi showroomumuzu yaptık. Bu sayede müşterilerimiz kombileri gerçek boyutları ile görerek kombi seçimlerini yapabilmektedirler. Tüm Türkiye ye toptan ve perakende olarak satış yapan firmamız Taahhüt ve montaj işlemlerini ise sadece İstanbul sınırları içerisinde yapmaktadır. Kombi Dükkanı firmamız İgdaştan yetkilidir. Yetki numaramız 7004340' dır.   Showroomumuzda Eca, Demirdöküm, Vaillant, Protherm, Bosch, Baymak, Viessman, Buderus, Airfel markalarının en çok satılan ürünlerini sergilemekteyiz.

Google Yorumlarımız ve Müşteri Referanslarımızı görmek için aşağıdaki resmi tıklayabilirsiniz.

DÜKKAN VE SHOWROOM RESİMLERİMİZ

İstanbul İçi Kombi Değişimi Süreci 

Kombi Değişimi Nasıl yapılır , kombi montajı , İgdaş onayı işlemlerini uygulamalı olarak anlattığımız videolarımızı izleyebilirsiniz.

 

 

Referanslarımız; 

Hakkımızda yazısında bahsedilmesi gereken en önemli şey Referanstır; Bizim Referansımız Müşterimizin Memnuniyetidir. Güvenilir ve profesyonel hizmet veren firmamız Müşteri Memnuniyetini %100 olarak sağlamak için elinden gelen tüm gayreti göstermektedir. Yorumlara dokunulamayan ve performansta tamamen objektif olan Gittigidiyor ; N11 ; Hepsiburada ; Trendyol gibi platformalarda satış yapan firmamızın müşteri memnuniyeti %100 veya %100 e çok yakındır.

 

İGDAŞ FİRMA PERFORMANS BİLGİLERİ
İgdaş yetkili firma olarak çalışan firmamız yüksek performansa sahiptir. Müşteri memnuniyeti, doğalgaz gaz açma performansı , doğalgaz proje performansı gibi kriterlere göre verilen tamamen Şeffaf olan Firma Performansımızın bilgisini aşağıdaki linke tıklayarak görebilirsiniz.

https://webtesisat.igdas.com.tr/FirmaTanitim/kombi_dukkani_taner_ozer



İletişim Adres: Hürriyet Mahallesi 264 Sokak no: 13/B Beşyüzevler Gaziosmanpaşa /İstanbul

Telefon: 0212 535 00 53 

CEP: 0549 720 47 52 / 0530 693 66 50  /  0541 720 47 50

(WhatsApp Danışma Hattı):  0549 720 47 52

KEP Adresi: kombidukkanitanerozer@hs01.kep.tr

MERSİS NUMARASI: 3774400755200015 


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ;

HAFTAİÇİ 9:00 - 19:00

CUMARTESİ 9:00 - 18:00

 


FAALİYET ALANIMIZ

Kombi Dükkanı sattığı ürünler arasında kombi, klima, şofben, termosifon,  radyatör, oda termostatı, doğalgaz sobası, radyatör vanası ve tesisat malzemeleri vardır.


Kombi Dükkanı yaptığı taahhüt  işlemleri arasında Kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı, petek temizliği, tesisat temizliği, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, radyatör montajı, su tesisatı, pimaş tesisatı, şofben tesisatı vardır.


 

 




Şunu daha büyük bir haritada görüntüle.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.