Kombi Montajı Fiyatları

Kombi Montajı Fiyatları 

Kombi Dükkanı firmamız deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde profeyonel bir şekilde kombi montajı ve kombi değişimi işlemlerinizi yapabilmektedir.  Bir çok markanın bayiliğini yapan Kombi Dükkanı;  bu sayede tek markaya bağlı kalmayıp müşterilerimize çok çeşitli alternatifler ve çözümler sunabilmektedir. Müşterilerimizin bütçesine göre , evlerinin konumuna , evin metrekaresine göre kombinin bulunduğu mahale göre (mutfak , balkon vb.) en verimli kombiyi tesbit edip en uygun şekilde kombi montaj işlemlerini yapmaktadır. Kombi seçimi konusunda deneyimli teknik personelimiz müşterilerimize destek vermektedir.  

Kombi Montajı Fiyatları, kombi değişimi ücreti kombinin bulunduğu yere göre kullanılacak malzemeye göre farklılık gösterebilir. Örneğin kombi altı kalorifer tesisatının bakır tesisat olması, ilave ek baca kullanılması, bacalı kombi montajı, yoğuşmalı kombi montajı vb. durumlarda ilave ücretler söz konusu olabilmektedir. Bize WhatsApp Hattımızdan eski kombinin yeri ile ilgili bir kaç fotoğraf gönderirseniz Kombi montajı fiyatı, kombi değişimi fiyatı ile ilgili net fiyat verebiliriz.

WhatsApp : 0549 720 47 52 

Kombi Montajı fiyatlarını değiştirilebilecek bir kaç durumu aşağıda belirttim; 

Kombiler, kendi baca seti ile birlikte fabrikadan gelmektedir. Bu standart baca seti içinde kombi kendi dirseği ve kombi bacası vardır . Bu baca uzunluğu markadan markaya değişebilmektedir. Kombilerin fabrikadan gelen bacalarının uzunluğu ortalama 60 cm - 80 cm dir. Kombi montajı yapıldığında kombi bacasının dışarıya, açık hava  ( atmosfere ) çıkması gerekir. Bazı yerlerde fabrikadan gelen standart baca dışarı çıkması için yeterli gelmemektedir. İlave ek baca kullanılması gerekebilmektedir. Bu durumda ek baca ücreti kombi montajı fiyatına ilave edilir.

Kombiler bildiği üzere artık yoğuşmalı kombi olarak üretilmektedir. Yoğuşmalı kombiler eski tip kombilerden faklı olarak yoğuşma gider hattı vardır. Bu gider hattı kombi montajı yapılan yere yakın değilse veya ilave pimaş hattı vb. işlemler yapılması gerekirse bu durumdada ilave ücret talep edilmektedir.

Yoğuşmalı kombi gideri nereye takılır?  

Yoğuşmalı kombi gideri, Kombi eğer balkonda ise;  balkon giderine, balkon su akıtılan gider süzgeine bağlanabilir. Kombi eğer mutfakta ise ; mutfak lavabo giderine, bulaşık makinesi giderine bağlanabilir. Ayrıca Yoğuşmalı kombilerde gider hattı dış cephede bulunan yağmur pimaşına, yağmur oluğunada bağlanabilmektedir. 

Kombi Montajında Dikkat Edilecek Hususlar; 

Kombiler doğalgaz ile çalışan cihazlar oldukları için kombi montajı işleminin doğru yapılması ve yetkili kişiler tarafından yapılması önemlidir. Aksi takdirde gaz sızıntısı sonucu zehirlenme, yangın, patlama gibi çok tehlikeli sonuçlarla karşılaşılabilinir . Kombi Montajı mutlaka Gaz kuruluşundan yetkili firmalara yaptırılmalıdır. İstanbul ili için İgdaş Yetkili Firmalara yaptırılmadır. Kombi Dükkanı firmamız İgdaş Sertifikalı firmadır. Yetki Numaramız 7004340 tır
 
Kombi servisi yönlendirme işlemi bazı markalarda yetkili bayi tarafından yapılması gerekir. Örneğin Vaillant kombi, Buderus kombi, Bosch Kombi, Viessmann Kombi  vb kombi markaları servis yönlendirmeleri yetkili bayi tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kombi servisleri garanti onayı işlemi yapmazlar. Kombi Dükkanı firmamız bu markaların bayiliğini yaptığı için servis yönlendirme işleminde sorun olmamaktadır.
Her Markanın Kombi Montajı, Kombi Değişimi işlemlerinde farklı istekleri, şartnamesi olabilmektedir. Örneğin Yoğuşmalı kombilerde baca eğimi %3 yukarı eğimli olarak yapılmalı fakat Airfel kombi montajında baca düz olarak montaj edilmelidir. Çünkü baca eğimini Airfel baca içinde kendisi vermiştir, normal bütün marka kombilerde kombi montajında kalorifer devresi ve sıcak su devresine 1 adet vana konulur fakat Vaillant Kombilerde Kombi altına kalorifer devresi dönüşünede vana istemektedir. Yani toplamda 3 adet vana istemektedir. Aksi takdirde kombiyi garantiye almazlar. Bunun gibi örnekler çoğaltılabilir. Kombinin garantili ve sorunsuz devreye alınabilmesi için her markanın prosedürlerinin iyi bilmesi önemlidir. Kombi Dükkanı firmamız bir çok markanın bayisi olmanın avantajını burda da kullanmaktadır. 


Neden Kombi Montajı İşlemlerini Kombi Dükkanı Firmasına Yaptırmalıyım ? 
* Kombi Dükkanı İgdaş yetkili firmadır. Kombi montajı yapmaya yetkilidir. Kombi değişimi işlemi yapılacak ise İgdaştan hızlı bir şekilde onayının alınmasını sağlar. İgdaş yetkili olmayan kişiler kombi değişim onayı için başaka yetkili firmalardan destek almak zorundadırlar buda sürecin uzamasına sebep olacaktır.
Kombi montajı işlemlerini ve kombi ücretini kapıda ödeme alarak güvenilir ve hızlı bir şekilde yapmaktadır. Bu sayede tek elden bütün işlemler tamamlanmış olur.  İnternet üzerinden kombi alımı yapan veya yapı marketlerden kombi alımı yapan müşteriler Kombinin kargodan gelmesini beklemesi gerekir . Kombi geldikten sonrada kombi montajı için program yapılmasını bekleyeceklerdir. Buda daha fazla zaman kaybı , ürüne kargoda zarar gelmesi ihtimali veya hiç kombinin gelmemesi :)  vb. dezavantajları vardır. 
* Kombi montajı işlemlerini kendi teknisyen ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Taşeron veya işin ehli olmayan kişilere montaj yaptırılmaz.
Kombi Dükkanı firmamız bir çok markanın bayiliğini yapmaktadır. Bu sayede kombi garantili bir şekilde çalışması sağlanır. Bir çok kombi markası servis yönlendirmesinin yetkili bayisi tarafından yapılmasını istemektedir. Yetkili bayi olmayan firmalar kombinin garantili şekilde başlangıcını sağlayamazlar
* Kombi montajı işlemimize 2 yıl garanti vermekteyiz. Kombi montajı ile ilgili herhangi bir sorun varsa ücretsiz 2 yıl boyunca hizmet vermekteyiz.
Kombi montajı fiyatlarımıza kombi altındaki vanalar, gaz flexi ve filitreler dahildir. Bir çok firma bu malzemeleri değiştirdiğinde müşterilerimizden ekstra ücret talep etmektedir. Kombi kendi baca seti ile birlikte montaj yapılmaktadır. (Not: kombi montajı ücretini Elektriksel işlemler, kendi bacası harici ilave baca uzatması kapsamamaktadır. )


Kombi Dükkanı Kep Adresi Ve Mersis Numarası
Kep Adresi : kombidukkanitanerozer@hs01.kep.tr
Mersis Numarası : 3774400755200015

 
Telefon Numaraları : 0212 535 00 53 / 0212 535 00 63 / 0549 720 47 52 
 

 
SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.