Kombi Montajında Kampanya ! Eski Kombilerinizi Alıyoruz Kombi Montajını Çok Uygun Fiyatlarla Yapıyoruz !
Hakkımızda

Kombi Montajı

Kombi Montajı 

Kombi Dükkanı firmamız deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde profeyonel bir şekilde kombi montajı ve kombi değişimi işlemlerinizi yapabilmektedir.  Bir çok markanın bayiliğini yapan Kombi Dükkanı;  bu sayede tek markaya bağlı kalmayıp müşterilerimize çok çeşitli alternatifler ve çözümler sunabilmektedir. Müşterilerimizin bütçesine göre , evlerinin konumuna , evin metrekaresine göre kombinin bulunduğu mahale göre (mutfak , balkon vb.) en verimli kombiyi tesbit edip en uygun şekilde kombi montaj işlemlerini yapmaktadır. Kombi seçimi konusunda deneyimli teknik personelimiz müşterilerimize destek vermektedir.  

Kombiler doğalgaz ile çalışan cihazlar oldukları için kombi montajı işleminin doğru yapılması ve yetkili kişiler tarafından yapılması önemlidir. Aksi takdirde gaz sızıntısı sonucu zehirlenme, yangın, patlama gibi çok tehlikeli sonuçlarla karşılaşılabilinir . Kombi Montajı mutlaka Gaz kuruluşundan yetkili firmalara yaptırılmalıdır. İstanbul ili için İgdaş Yetkili Firmalara yaptırılmadır. Kombi Dükkanı firmamız İgdaş Sertifikalı firmadır. Yetki Numaramız 7004340 tır
 

Kombiniz eskidiyse veya bozulduysa kombinizi değiştirmek istiyorsanız Çok uygun fiyatlarla güvenilir,sorunsuz ve hızlı bir şekilde kombi değişimi işlemlerinizi yapabiliriz. Kombi değişim işlemlerinde ilk etapta evinize uygun kombi seçimi yapılır. Sonrasında İgdaştan Kombi değişimi onayı Firmamız tarafından alınır. Eski kombiniz sökülüp yeni kombi takılır. Kapıda ödeme alınarak Kombi değişim işlemi tamamlanmış olur.
Kombi Montaj ücretleri değişkenlik gösterebilmektedir . Örneğin kombi altı kalorifer tesisatının bakır tesisat olması, ilave ek baca kullanılması, bacalı kombi montajı, yoğuşmalı kombi montajı vb. durumlarda ilave ücretler söz konusudur. Bu sebepten Kombi montajı ücretlerimizi öğrenmek için bize mutlaka ulaşın . veya bize iletişim numaranızı bırakırsanız biz sizi arayalım . info@kombidukkani.com / kombidukkani@hotmail.com adreslerinden mail yolu ile bize ulaşabilirsiniz...


Neden Kombi Montajı İşlemlerini Kombi Dükkanı Firmasına Yaptırmalıyım ? 
* Kombi Dükkanı İgdaş yetkili firmadır. Kombi montajı yapmaya yetkilidir. Kombi değişimi işlemi yapılacak ise İgdaştan hızlı bir şekilde onayının alınmasını sağlar. İgdaş yetkili olmayan kişiler kombi değişim onayı için başaka yetkili firmalardan destek almak zorundadırlar buda sürecin uzamasına sebep olacaktır.
Kombi montajı işlemlerini ve kombi ücretini kapıda ödeme alarak güvenilir ve hızlı bir şekilde yapmaktadır. Bu sayede tek elden bütün işlemler tamamlanmış olur.  İnternet üzerinden kombi alımı yapan veya yapı marketlerden kombi alımı yapan müşteriler Kombinin kargodan gelmesini beklemesi gerekir . Kombi geldikten sonrada kombi montajı için program yapılmasını bekleyeceklerdir. Buda daha fazla zaman kaybı , ürüne kargoda zarar gelmesi ihtimali veya hiç kombinin gelmemesi :)  vb. dezavantajları vardır. 
* Kombi montajı işlemlerini kendi teknisyen ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Taşeron veya işin ehli olmayan kişilere montaj yaptırılmaz.
Kombi Dükkanı firmamız bir çok markanın bayiliğini yapmaktadır. Bu sayede kombi garantili bir şekilde çalışması sağlanır. Bir çok kombi markası servis yönlendirmesinin yetkili bayisi tarafından yapılmasını istemektedir. Yetkili bayi olmayan firmalar kombinin garantili şekilde başlangıcını sağlayamazlar
* Kombi montajı işlemimize 2 yıl garanti vermekteyiz. Kombi montajı ile ilgili herhangi bir sorun varsa ücretsiz 2 yıl boyunca hizmet vermekteyiz.
Kombi montajı fiyatlarımıza kombi altındaki vanalar, gaz flexi ve filitreler dahildir. Bir çok firma bu malzemeleri değiştirdiğinde müşterilerimizden ekstra ücret talep etmektedir. Kombi kendi baca seti ile birlikte montaj yapılmaktadır. (Not: kombi montajı ücretini Elektriksel işlemler, kendi bacası harici ilave baca uzatması kapsamamaktadır. )
 

Kombi Dükkanı Kep Adresi Ve Mersis Numarası
Kep Adresi : kombidukkanitanerozer@hs01.kep.tr
Mersis Numarası : 3774400755200015

 
Telefon Numaraları : 0212 535 00 53 / 0212 535 00 63 / 0549 720 47 52 


Kampanyalı Kombi Fiyatları için tıklayınız

 
 

Ana Sayfa  Alışveriş Sepetim | Yeni Üyelik |Hakkımızda | Yardım | İletişim  | Gizlilik Politikası
Facebook
Twitter

Bize Ulaşın


05497204752

E-BÜLTEN
Güncel Gelişmelerden kolayca ve hızlı bir şekilde haberdar olmak için e-bültenimize üye olun.