En İyi Kombi

En İyi Kombi

Müşterilerimiz kombi seçimi yaparken merak ettiği soruların başında En iyi kombi hangisidir? sorusunun cevabıdır. bu yazımızda " En iyi kombi " hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Aslında bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişebilmektedir.

Örneğin; Kimi müşteriye göre fiyatı uygun olan ve performansı da iyi olan kombi en iyi kombidir. Kimi müşteriye göre en iyi kombi markası yabancı markalı kombiler ( Alman marka ) en iyi kombilerdir. Kimi müşteriye göre servisi yaygın ve deneyimli , servis ücretleri uygun olan markanın kombileri en iyi kombidir. Kimisine göre garanti süresi en uzun kombi en iyi kombidir.

Fiyatı Uygun Olan Performanslı Kombi 

Genel olarak fiyatı uygun olan ve performaslı kombi olarak tavsiye edebileceğimiz markalara Demirdöküm, Eca, Baymak, Protherm, Airfel örnek olarak verilebilir. Bu markaların en alt ürünlerinin fiyatları çok uygundur ama performans olarak çok iyi olmayabilirler. Bizim tavsiyemiz bu markaların orta veya üst olan ürünlerini tercih etmek olacaktır. Hem fiyat olarak diğer yabancı markalara göre fiyatları düşük hemde performans olarak yabancı markalardan çok farklılıkları yoktur.

En İyi Kombi Markası

En iyi kombi markası olarak ülkemizde satışı yapılan yabancı markalar Vaillant Kombi, Viessmann , Bosch Kombi, Buderus diyebiliriz. Kombi içinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve performansı diğer yerli markalara göre iyidir denilebilir. Genelde kombi ömrü daha uzun ömürlüdür. Fakat Kombi Fiyatı ve Yedek parça fiyatları diğer yerli markalara göre daha pahalıdır. 

En İyi Kombi Servisi

En iyi kombi servisi hangi markanın servisi sorusunun cevabı görecelidir . En kaliteli hizmeti veren mi ? en uygun fiyatı olan mı daha iyidir? en yaygın servis ağı olan mı daha iyidir? en hızlı sorunu çözebilen mi? bu sorunların cevapları kişiden kişiye değişecektir. 

Demirdöküm kombi servisi ve Eca kombi servisi şuan en yaygın servis ağına sahip markalardır. Servis ücretleri ve Yedek parça ücretleri bakımından en uygun kombi markalarıdır. Hizmet kalitesi bakımından bakıldığında Vaillant kombi servisi, Viessmann, Buderus ve Bosch kombi servis kalitesi oldukça üst düzey servis verdiklerini söyleyebiliriz. Müşterileri ile gerçekten iyi ilgileniyorlar. Diğer taraftan servis ücretleri ve yedek parça ücretleri yerli markalara göre yüksektir. Bazı markalar bazı illerde oldukça iyi bayi ve servis ağına sahipler yani bölgesel olarak servis gücü markalar arasında değişebilmektedir. Bu sebepten bölgenizdeki servis ağı yaygınlığına bakılarak en iyi marka kombi servisi hangileri olduğu araştırması yapılması karar verme açısından önemlidir.

Sonuç olarak en iyi kombi hangisi göreceli bir konu. Kombi seçimi yapıcak kişiler kendi bütçesine ve koşuluna göre en iyi kombinin hangisi olduğuna karar verebilmesi için genel olarak kombi markaları hakkında bilgiler verdik. Biz yorumlarımızı yaptık kararı size bıraktık. 

 

En İyi Kombi Sıralaması ( 2024 )

Kombi Dükkanı olarak 2024 yılı en iyi kombilerini sıralamasını yapmaya çalıştık. Bu sıralama da müşteri memnuniyeti, kombi iç malzeme kalitesi, performansı, fiyatı, servis yaygınlığı ve kombi garanti süresi gibi etkenleri göz önüne alarak yaptık.

1. Eca Proteus Premix Yoğuşmalı Kombi 

Piyasanın en çok satılan kombisi, müşteri memnuniyeti yüksek , yaygın servis ağı ve fiyatları ile çok tercih ediliyor. 2024 yıl sonuna kadar 5 yıl garanti kampanyası var.  En iyi kombi sıralamasında 1. numaralı yoğuşmalı kombidir. 

2. Demirdöküm Nitromix Yoğuşmalı Kombi

Demirdöküm markasının Yen prestijli ürünüdür. Yıllardır piyasada müşteri memnuniyeti çok yüksek. İç malzemesi çok kaliteli. Demirdöküm markası ile servisi yaygın. Servislerin çok önerdiği sorunsuz bir kombi . En iyi kombi sıralamasında 2 numaralı yoğuşmalı kombidir. 

3. Bosch Condens 2200i Yoğuşmalı Kombi

Kütüphane sessizliğinde Çok sessiz bir kombi, iç mekanlar (mutfak, oda, salon) için çok ideal bir ürün. Doğalgaz tasarruflu ve sıcak su performanslı yoğuşmalı kombidir. 5 yıl garanti kampanyası da var. Bosch markasının kaliteli ürünü. En iyi kombi sıralamasında 3 numaralı yoğuşmalı kombidir.

4. Airfel Digifel Premix Yoğuşmalı Kombi

Tam yoğuşmalı performanslı bir kombidir. İç malzemesi kaliteli çelik eşanjörü var. Çok uygun fiyatı ve 5 Yıl garantili olması ile ön plana çıkmaktadır. Daikin ürünü daikin servis güvencesi ile yaygın servis ağına sahiptir. Tam bir  Fiyat / Performans ürünüdür. En iyi kombi sıralamasında 4. sırada.

5. Vaillant Ecotec İntro Yoğuşmalı Kombi

Piyasanın üst segment markalarından Vaillantın en çok satılan ürünü. Vaillant kalitesi var. Kombi fiyatı çok uygun , yerli marka ürünlere yakın fiyatları var. Bu kombiyi alarak çok üst düzey servis hizmet alabilirsiniz. Tatillerde , bayramlarda servis hizmeti veren tek marka. 

Kombi Seçimi Nasıl Yapılır ? aşağıdaki videomuzda bilgi vermeye çalıştık  

Daha detaylı bilgi almak isterseniz bize WhatsApp hattımızdan veya telefon numaralarımızdan destek alabilirsiniz. 

WhatsApp: 0549 720 47 52 

Kombi Dükkanı Firmamız İgdaş Yetkilidir. Yetki No:7004340. İstanbul İçi Kombi Montajı, Kombi Değişimi, Doğalgaz Tesisatı İşlemlerine yetkilidir. Kombi satın alan müşterilerimize bu hizmetleri çok uygun fiyatlarla güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

0212 535 00 53 / 0549 720 47 52 

Bizden fiyat almadan karar vermeyin !

kombi dükkanı

 

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.