Kombi Değişimi

Kombi Değişimi

kombi degisimi

Kombi Değişimi ; Eski kombinin çıkartılıp yerine yeni kombinin takılması işlemidir. Kombi değişimi yapılırken mutlaka İgdaş onayı alınması gerekir. Bu işlemi yaparken bir kaç durum ve şartname vardır. 

Yeni Takılan Kombi Nasıl Açılır ?

Yeni kombinin yetkili servisler tarafından açılışının yapılıp garantisinin onaylanabilmesi için İgdaş onay belgesinin alınması gerekir. Daha sonra firmamız tarafından kombi servisi yönlendirilerek kombi devreye alınması gerçekleştirilir. Yetkili servisler kombinin genel ayarlarını yaparlar ve kombinin garantisi başlangıç işlemini gerçekleştirirler.

" İgdaş Onay Belgesi Alınmadan Kombi Garantili Kullanılamaz .!"

igdaş yetkili firmaFirmamız İgdaş yetkilidir. Garantili ve Güvenilir hizmet vermekteyiz. Bir çok Kombi markasının bayiliğini yapan Kombi Dükkanı firmamız Müşterilerimize çok çeşitli alternatifler sunarak onlar için en uygun kombi seçimini yapılmasında yardımcı olmaktadır. 

 

Kombi Değiştirme Kampanyası

Kombi Değişimi işlemlerinde, eski kombinizi alıyoruz yeni kombinizi çok uygun fiyatlara montaj ediyoruz. Kapıda Ödeme - Güvenilir Hizmet - Çok Uygun Fiyatlar. Bize telefon veya WhatsApp Danışma hattımızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizden Fiyat Almadan karar vermeyin.!

WhatsApp : 0549 720 47 52 

İletişim Tel: 0212 535 00 53

 

  • Mevcut Kombi Hermetik Kombi ise Kombi değişimi Nasıl Yapılır ? ;

İlk başta İgdaş Kombi Değişim Onayı alınır. Bu onay işlemi İgdaş yetkili firma tarafından İgdaş a başvuru yapılarak alınmaktadır. Genelde aynı gün içerisinde İgdaş Yetkili firma tarafından alınabilmektedir. Onay Belgesi alındıktan sonra müşterimiz ile programlaşarak kombi değişiminin yapılacağı gün belirlenir. Belirlenen günde Kombi değişimi işlemi yapılır. Bu işlem ortalama 2-3 saat sürebilmektedir. İgdaştan alınmış olan İgdaş Onay belgesi müşterimize teslim edilir. Kombi servis yönlendirmesi yapılarak işlem tamamlanır. Yeni kombinin aktif hale gelmesi ve garanti onayı işlemi Kombi servisinin yoğunluğuna göre en geç ertesi gün yapılır (Aynı gün içinde de servisler hizmet verebilmektedir.)

  • Mevcut Kombi Bacalı Kombi İse Kombi Değişimi Nasıl Yapılır ? 

Bu süreçte İgdaştan onay almak için Doğalgaz Tesisat Projesinde Tadilat yapmak gerekecektir. Öncelikle bu işleme başlamadan dairede keşif yapmak gereklidir. Bacalı kombi den Yoğuşmalı kombiye geçişte Kombinin yerinin de değişmesi gerekebilir, doğalgaz tesisatında yeni şartnameye göre yapılması gerekebilir, doğalgaz tesisatının çaplarında değişiklikler yapılması gerekebilir. vb. . bir çok farklı durumla karşılaşılabilir. Bu yüzden önce keşif yapılır durum tespit edilir. Tadilat projesi çizilir. İgdaştan Doğalgaz projesi onayı alınır. Müşterimiz ile programlaşıp projeye göre tesisatta gerekli değişiklikler yapılır, kombi değişimi işlemi yapılır tüm eksiklikler tamamlandıktan sonra İgdaştan yapılan işlerin kontrolü için randevu alınır. Randevu tarihinde firmamız mühendisi ve igdaş mühendisi birlikte tesisatın kontrolünü yaparak İgdaş Uygunluk Belgesi alınır. Daha sonra Kombi Servisi çağrılarak kombinin garanti başlangı ilk çalıştırılması ve kombinin ayarlarının yapılması sağlanır. 

Yeni Alınan Kombi Daha Güçlü Bir Kombi Seçilirse Süreç Nasıl İlerler ?

Yeni kombi gücü mevcuttaki eski kombinin gücünden Daha Yüksek kapasiteli seçilirse yine bacalı kombi değişimindeki gibi tadilat projesi çizmek gerekecektir. Örneğin Müşterimizin Mevcut projesinde 24 kw kombi gösterilmiş fakat yeni alınan,  tercih edilen kombi 30kw  gücünde ise yine aynı şekilde bu durumda da Doğalgaz Projesi Tadilatı gerekecektir. Yukarıdaki prosedürlerin aynıları uygulanması gerekecektir.

Detaylı bilgi için bize ulaşın

WhatsApp : 0549 720 47 52 

İletişim Tel: 0212 535 00 53

kombi dükkanı

Firmamız; Eca, Demirdöküm, Vaillant, Airfel, Bosch, Viessmann, Buderus, Baymak, Protherm, Warmhaus ve Sanica markalarının satış noktası olarak hizmet vermektedir. 

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.