Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

1250 25000

Sıralama

Airfel Maestro Optimum 20/24 kW Yoğuşmalı Kombi
Airfel Digifel Premix 23 kW Yoğuşmalı Kombi
Kombi Montajı
Kombi Montajı
Yeni
2.000,00
İncele
Doğalgaz Projesi
Doğalgaz Projesi
Yeni
4.000,00
İncele
Airfel Haftalık Programlanabilir Kablolu Oda Termostatı
Airfel Digifel Condense 24 kW 20.640 kcal Yoğuşmalı Kombi
Airfel Maestro Power Premix 23 kW Yoğuşmalı Kombi
Airfel Digifel Premix 24 kW 20.640 kcal Yoğuşmalı Kombi
Airfel Digifel Premix 30 kW 26.000 kcal Yoğuşmalı Kombi
Airfel Digifel Premix 38 kW 32.000 kcal Yoğuşmalı Kombi
Airfel Digifel Premix 26 kW Yoğuşmalı Kombi
14 adet ürün bulunmuştur.

Airfel Yetkili Bayi

Airfel Kombi katagorimizde Airfel kombi çeşitlerini ve modellerini sergilemekteyiz. Airfel kombiler Tam yoğuşmalı ve Yarı yoğuşmalı olmak üzere iki gruba ayrılır.

Tam yoğuşmalı Airfel Kombi; Airfel Digifel Premix olarak geçer. Airfel Digifel Premix Kombi 24kw , 30kw ve 38kw olarak 3 farklı ısıtma gücüne sahiptir. 24kw kombi 150m2, 30kw kombi 240m2 , 38kw kombi 350m2 ve üzeri dairelerin ısıtması için uygun güç sağlar.

Yarı Yoğuşmalı Airfel Kombi olarak sadece Airfel Digifel Condense kombi vardır. 24kw güç seviyesine sahiptir. Airfel Digifel Condense 24kw 20.640kcal/h kombi 150 m2 alanlara kadar uygun ısıtma sağlar.

Airfel Kombi Montajı

Airfel kombi montajı gaz kuruluşundan sertifikalı firmalar tarafından yapılmalıdır. Kombi Dükkanı firmamız igdaş setifikalı firmadır sertifika numaramız 7004340'tır. Airfel Bayisi olarak hizmet veren firmamız Airfel Kombi Montajı işlemlerini garantili, güvenilir ve çok uygun fiyatlarla yapmaktadır. Kombi montajı hizmetimizi İstanbul ili sınırları içerisinde yapabilmekteyiz. 

Kombi seçimi ve kombi montajı işlemlerimizde sürecimizin işleyişi şu şekildedir; Müşterimizin bütçesine, istediği konfor şartlarına göre kombinin kullanılacağı dairenin büyüklüğüne göre satış yaptığımız Airfel kombi modellerinden bir seçim yapılır. Kombinin montaj edileceği yer ile ilgili bilgi için ise ya yerinde keşif yapılır veya whatsapp hattımıza bir kaç fotoğraf veya kısa video gönderilerek tespit yapılabir. Kullanılacak ekstra malzemeler varsa ek baca uzatması , plastik boru vb. belirlenir. Müşterimiz ile birlikte planladığımız montaj gününde kombi montaj üstalarımız Airfel kombi montajını yaparlar. İşlem bitiminde kapıda ödeme alınır. Airfel servisi müşteri tarafından aranarak kombinin çalıştırılması ve garantiye alınması sağlanarak işlem tamamlanır. 

Kombi Montajı ve Kombi değişimi işlemlerini çok uygun fiyatlarla yapan Kombi Dükkanı firmamızdan fiyat almandan karar vermeyin.  

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.