Filtrele

Fiyat Aralığı

500 57000

Sıralama

BUDERUS YOĞUŞMALI ORJİNAL 45 DERECE DİRSEK
BUDERUS YOĞUŞMALI ORJİNAL 90 DERECE DİRSEK
BUDERUS YOĞUŞMALI ORİJİNAL 100CM BACA UZATMASI
BUDERUS YOĞUŞMALI ORİJİNAL 50CM BACA UZATMASI
Buderus GB012 Basic Plus 25 kW 22.000 kcal Yoğuşmalı Kombi
BUDERUS RT 24 RF KABLOSUZ ODA TERMOSTATI
BUDERUS RT 36 RF KABLOSUZ ODA KUMANDASI
BUDERUS T-CONTROL ON/OF ODA TERMOSTATI
BUDERUS T-CONTROL ON/OF ODA TERMOSTATI
Yeni
TÜKENDİ
İncele
BUDERUS LOGAMATIC TC 100 ODA TERMOSTATI
BUDERUS RC150 ODA TERMOSTATI
BUDERUS RC150 ODA TERMOSTATI
Yeni
TÜKENDİ
İncele
BUDERUS RC100 ODA TERMOSTATI
BUDERUS RC100 ODA TERMOSTATI
Yeni
TÜKENDİ
İncele
19 adet ürün bulunmuştur.

Buderus Çeşitleri

Buderus; 1731 yılında kurulan Alman markası bir grup şirketidir. Isıtma soğutma sektörünün üst segment ürünleri olan firmaların başında gelmektedir. Ürünleri oldukça kaliteli ve performanslıdır. Servis hizmetleri fiyatları diğer rakiplerine göre yüksek olsa da üst düzey hizmet vermektedir. Öne çıkan hizmetleri arasında mesai saatleri dışında hizmet vermeleri, pazar günü hizmet vermeleri, bayramlarda tatil günlerinde hizmet veren vip servisleri vardır. Kombi Dükkanı firmamız Buderus bayisidir. Buderus sattığımız ürünleri arasında Buderus kombi, Buderus oda termostatı, Buderus doğalgaz şofben, Buderus klima ve Buderus baca uzatmalarını sayabiliriz.

Buderus Kombi

Buderus kombilerin tümü tam yoğuşmalı premix eşanjörlüdür. Yani verimlilikleri en düzeydedir. Buderus kombi Çeşitleri arasında; Buderus Logomax Plus GB022i, Logomax Plus GB062, Logomax Plus GB122i, Logomax Plus GB022i, Logomax Plus GB172i, Logomax Plus GB072 modelleri tam yoğuşmalıdır. Buderus GB012 Basic Plus Kombi ise yarı yoğuşmalı kombidir. Almanya'da üretilmektedir.

Buderus Kombilerin ilk çalıştırılması ve garantiye alınması işlemi için Buderus servisinin yönlendirilmesi Kombi Dükkanı firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbul içi Buderus kombi satışı ve kombi montajı işlemlerini çok uygun ve güvenilir şekilde yapmaktayız.Ücretsiz keşif hizmetimiz sayesinde yerinde kontrol yapılarak net fiyat verebilmekteyiz.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.