Favorilere Ekle
Yeni
 • dogalgaztesisat

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı

Firmamız İgdaş Yetkilidir. Yetki No 7004340. Doğalgaz Tesisatı Fiyatı tesisatın uzunluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Bu sebepten keşif yapılarak net fiyat verilebilir.

12.500,00
VAR
 • Fırsat Ürünü
 • 24 Ay Garanti

Doğalgaz Tesisatı 

Doğalgaz Tesisatı, gaz kuruluşundan yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır. Standartlara uygun malzemeler kullanılarak tesisatın yapılması önemlidir. Doğalgaz tesisatının yapılış sıralaması aşağıdaki gibi olmalıdır. 

 • Daire içi doğalgaz tesisatı projesi çizilip İGDAŞ onayı alınır.
 • Doğalgaz Borusu ( Demir Boru ) tesisatının  projeye göre yapılır. ( igdaş  teknik  şartnamesine  göre),
 • Gaz Kullanıcısı tarafından İgdaş Bağlantı sözleşme işlemi yapılır. ( Kiracı veya Daire Sahibi ) 
 • Firma tarafından Doğalgaz Sayacı İgdaştan Alınır ve montajı yapılır.
 • Firma tarafından İgdaştan randevu alınarak tesisat ve proje kontrolü yapılarak gaz açılışı tamamlanır. 

Kombi Dükkanı Firmamız İgdaştan yetkilidir. yetki numaramız 7004340'dır.

Doğalgaz Tesisatı Nasıl Yapılır ?

Videomuzda doğalgaz tesisatı nasıl yapılmalı örneklerle açıklamaya çalıştık.

Doğalgaz Tesisatı İşlemleri Ne Kadar Sürer ?

Doğalgaz Tesisatı yapım işlemi tesısatın uzunluğuna da bağlı olarak çoğunlukla 1 gün içinde bitmektedir. Doğalgaz tesisatı projesi çizimi ve onay alınması işlemi 1-2 gün içinde biter, Gaz kuruluşu randevu verme süresi iş yoğunluğuna da bağlı olarak değişmekle birlikte 2-3 gün olabilmektedir. Doğalgaz tesisatı yapım işleminde tüm sürecin tamamlanması ortalama 7-10 gün sürebilmektedir.

Doğalgaz Tesisatı Fiyatları Ne Kadardır ?

Doğalgaz Tesisatı fiyatları, tesisatın uzunluğuna göre, doğalgaz boru çaplarına ve kullanılacak cihaza göre değişir. Doğalgazlı ocak, kombi, soba, şofben gibi cihazların doğalgaz tüketimleri bir birine göre farklıdır. Bu cihazların hangisi kullanılacaksa ona göre doğalgaz boru çapları değişmektedir. Daire İçi Doğalgaz Tesisatı ürünümüzde verdiğimiz fiyat; 2 Ağızlı doğalgaz tesisatı yapılacak şekilde ortalama bir fiyattır.

2 Ağızlı Doğalgaz hatları 

 1. Kombi ve Ocak Hattı
 2. Doğalgazlı Soba Ve Ocak Hattı
 3. Doğalgazlı Şofben ve Ocak Hattı

Doğalgaz tesisatı fiyatı verebilmek için öncelikle dairede keşif yapmak gerekir. Kombi Dükkanı firmamız İstanbul İçi ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. 

İletişim

Tel : 0212 535 00 53

WhatsApp : 0549 720 47 52 

 

Ana kolon Doğalgaz Tesisatı

Bina dışındaki doğalgaz kutusundan hat alınarak bina içi her daire önüne kadar tesisatı getirilmesi işlemidir. Ana kolon doğalgaz tesisatı kaynaklı olarak yapılmaktadır. İşçilik ve malzemesi daire içi tesisata göre farklılık gösterir. Ana kolon tesisatı fiyatları binadaki daire sayısına ve kutu ile bina arasındaki uzaklığa göre değişkenlik gösterir. Ana kolon tesisatı fiyatı için yerinde keşif yapılması gerekir.

Ticari Doğalgaz Tesisatı

Ticari işletmelerde örneğin lokanta, fırın, pastane, çay ocağı vb... doğalgaz tesisatı işlemi kolon tesisatındaki gibi kaynaklı olarak yapılmaktadır. Ticari doğalgaz tesisatında fiyatlandırma çok daha farklı olabilmektedir. İşletmede kullanılacak cihazlar fırınlar, ocaklar vb... tüketimleri ve istenilen doğalgaz basıncına göre hesaplar yapılır ve buna göre bir fiyatlandırma yapılabilmektedir. 


Doğalgaz Tesisatı - Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.