Favorilere Ekle
Yeni
  • A420 FI
  • DEMİRDÖKÜM

DemirDöküm Salon Tipi Klima A420 FI

50.000,00
VAR

DEMİRDÖKÜM A420 FI SALON TİPİ KLİMA

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Çevre Dostu

Gas Regülasyonuna uygun yeni nesil R32 soğutucu akışkan gaz ile çalışan DemirDöküm Kion Klimalar; R410A ile çalışanlara göre yaklaşık %68 daha az sera gazı salınımı yaparak ozon tabakasına daha az etki eder.

Geniş Mekanlar İçin İdeal Çözümler

Yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesi ile çok daha deniş mekanlarda ideal iklimlendirme çözümleri sunar.

Tekrar Başlatma

Elektrik kesintilerinden sonra, klima otomatik olarak kesintiden önceki konumunda çalışma imkanı sunar. Bu sayede tekrar programlamaya gerek kalmaz.

Hızlı Soğutma

Tek tuş ile hızlı soğutma. Ortamın çok kısa zaman içinde istenilen konfor şartlarına ulaşması sayesinde yaz aylarında kullanıcıya yüksek konfor sağlar.

Sıcak Kalkış Modu

Cihaz bu moda alındığında, iç ünite istenilen sıcaklığa ulaşana kadar ortama üfleme yapmaz, böylelikle kış aylarında yüksek tüketici konforu sağlar.


Programlanabilme Özelliği

Zamanlama özelliği sayesinde ayarlanan saatte istenilen sıcaklıkta çalışarak, maksimum konfor ve minimum enerji tüketimi sağlar.

 

Çoklu Fan Hızı ve Turbo Mod

Otomatik, düşük, orta, yüksek ve turbo fan hız seçenekleri tüketici konforunu maksimize etmek üzere geliştirilmiştir. Turbo mod fonksiyonunda fan tam hızda çalışarak, çok kısa zamanda istenilen sıcaklık konforunu sağlar. Düşük fan hızında ise ses seviyesi oldukça düşüktür.

 

3D Hareketli Kanatlar

Aşağı-yukarı ve sağa-sola yönlendirme kanatçıkları sayesinde homojen ortam sıcaklığı sunarak yüksek konfor sağlar.

 

Inverter DC Kompresör ve Fan

Inverter DC teknolojisi sayesinde kompresörün AC motorlara kıyasla çok daha yüksek performansta çalışmasını sağlayarak ; düşük enerji tüketimine destek olur.

Hem iç  hem dış ünitedeki DC Inverter Motor kombinasyonu ile yüksek modülasyon imkanına sahiptir.  Bu sayede ekstra yüksek verim değerleri, enerji tasarrufu; daha düşük ses seviyesi ve konfor sağlar.

 

Kendi Kendini Temizleme

Çalıştırma sonrasında cihaz içerisinde kalan nemin kurutulmasını ve bu sayede kötü koku oluşumunu engeller. Kumanda üzerinde bulunan X-Fan tuşu ile cihaz içinde oluşan nem tek tuş ile kurutulur.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.