Filtrele

Kategoriler

Fiyat Aralığı

3700 3850

Sıralama

2 adet ürün bulunmuştur.

Protherm Yetkili Firma

Protherm, Isıma soğutma sektörünün en eski ve önde gelen firmalarındandır. Ürün çeşitliliği, kalitesi servis ağı üretim gücü bakımından sektörün iddialı firmalarındandır. 1993 yılında Prag’da kurulmuştur. Vaillant Group tarafından satın alındığı için Alman ürünü olmuştur. Türkiye'de faaliyetlerine 2001 yılında başlamıştır ve 2003 yılında Servis ağı kurulmuştur.

Protherm markasının ürünlerini anlattığımız bu kategorimizde, Protherm kombi, Protherm radyatör, Protherm oda termostatı, Protherm şofben, Protherm termosifon, Protherm klima gibi ürün çeşitleri, fiyatları ve özellikleri hakkında bilgilere değinmeye çalıştık.

Protherm Kombi

Protherm kombilerde tam yoğuşmalı modellerimiz mevcuttur. Bu modeller; Protherm Gepard Condense 20kw ve Protherm Gepard Condense 24kw Tam ve yarı yoğuşmalı kombilerde ısıtma gücü bakımından farklılık yoktur yani aynı güce sahip 20kw tam yoğuşmalı kombi ile 20kw yarı yoğuşmalı kombi aynı alan ısıtmasını yapabilir. Verimlilik açısından ise %5-8 arasında tam yoğuşmalı kombiler daha verimlidir daha tasarrufludur. Sıcak su performansı açısından da tam yoğuşmalı kombiler 4 yıldız konfor verir yarı yoğuşmalı kombiler 3 yıldız konfor verir.

Protherm Kombiler çeşitli güç seçenekleri ile farklı çözümler sunabilmektedir. Gepard Condense yoğuşmalı kombi modeli 20kw 17.000kcal/h yaklaşık 120m2 alan ısıtması için yeterli olur. Gepard Condense modeli 24kw 20.000kcal/h yaklaşık 150-160m2 alan ısıtması için yeterli olacaktır.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.