DemirDöküm Kombi Seçimi Nasıl Yapılır?

DemirDöküm Kombi Seçimi Nasıl Yapılır? Hangi Kombiyi Seçmeliyim?

Demirdöküm Kombi seçimi yapmadan önce demirdöküm kombiler hakkında bilgi sahibi olmak lazım. Kaç çeşit demirdöküm kombi var? özellikleri neler? hangi kombi bana uygun? gibi soruları cevaplanabilirse seçimde kolay olacaktır. Bu yazımızda demirdöküm kombilerin özelliklerini yani tasarrufu, performansı, boyutları, gücü ve fiyatları gibi bilgileri vermeye çalışacağız. Demirdöküm kombiler arasındaki farklılıklardan bahsedeceğiz. Demirdökümde 3 çeşit kombi vardır. Bu kombiler Demirdöküm Atron Condense , Atromix ve Nitromix tir.

Demirdöküm Atron Condense Yoğuşmalı Kombi en son çıkan en yeni kombisidir. Reküparatörlü yani yarı yoğuşmalı kombidir. B sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. 54 db ses seviyesi ile sessiz bir kombidir yaşam alanlarına ses kirliliği yaratmaz. 20 kw ve 24 kw olarak 2 farklı güçte üretilmektedir. Kombi fiyatı olarak demirdökümün en uygun fiyatlı kombisidir. 120 m2 kadar evlerde 20kw olan model , 150 metrekareye kadar olan evlerde 24kw olan model tercih edilebilir. Metrekaresi küçük olan evlerde uygun fiyatlı kombi arayan müşterilerimiz demirdökümün servis gücü ve kalitesini de göz önünde bulundurarak bu kombiyi tercih edebilirler . Güncel fiyatları ve genel özellikleri için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

DemirDöküm Kombi Fiyatları İçin Tıklayın...

Demirdöküm Atromix Yoğuşmalı Kombi tam yoğuşmalı kombidir. A sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. 51 db ses seviyesi ile ses kirliliği yaratmaz sessiz bir kombidir. üretimi 2-3 yıl öncesine dayanan Atromix kombi müşteri memnuniyeti açısından şikayet almadığımız modellerdendir. 20kw, 24kw ve 28 kw olarak 3 farklı güç seviyesine sahiptir. Kombi fiyatı olarak demirdökümün orta fiyatlı kombisidir. 120 metrekareye kadar evlerde 20kw , 150m2 kadar olan evlerde 24kw ve 200m2 kadar evlerde 28kw kombi tercih edilebilir. Demirdökümde Boyutları en küçük olan kombisidir. Alüminyum-silisyum alaşımlı premix eşanjöre sahiptir. Çevirmeli düğmeleri sayesinde her yaştan kişinin rahatlıkla kullanacağı bir modeldir.

DemirDöküm Kombi Fiyatları İçin Tıklayın...

Demirdöküm Nitromix Yoğuşmalı Kombi premix eşanjörlü tam yoğuşmalı kombidir. 51 db düşük ses seviyesine sahiptir. 24kw, 28kw ve 35kw olarak 3 farklı güç olarak üretilmektedir. Şuan piyasadaki üretimi devam eden en eski demirdöküm kombidir. Müşteri memnuniyeti açısından oldukça iyidir. 300m2 daire için 35kw, 200m2 daire için 28kw ve 150m2 alana sahip daire için 24kw güçteki modeli montaj edilmesi uygundur. Geniş ekranı ve çevirmeli düğmesi sayesinde kullanımı kolaydır.  

DemirDöküm Kombi Fiyatları İçin Tıklayın...

Kombiler Arasındaki Farklar Nelerdir? Hangi Kombi Daha iyidir ?

Kombi Fiyatı Açısından Kıyaslarsak

Üç kombiyi kıyaslarsak en iyi fiyatlı olan model Demirdöküm Atron Condense daha sonra Demirdöküm Atromix kombi gelir en pahalı model Demirdöküm Nitromix tir.

Kombi Boyutlarını Kıyaslarsak

En compact boyutlara sahip Demirdöküm Atromix Kombidir. Montaj edilecek yer ile ilgili sorun olan bölgelerde bu kombi ile çözüm sağlanabilir. Boyutları ; 280mm derinlik * 390mm en * 700mm boyu vardır.  Demirdöküm Atron Condense boyutları; 295mm derinlik * 410mm en * 700mm boyu var. Demirdöküm Nitromix  boyutları en büyük olan modeldir . 28kw ve 35 kw modellerin boyutları; 340mm derinlik * 420mm en * 740mm boyu vardır.

Dayanıklılık, Kullanımı ve Ekranı Açısından Kıyaslarsak

Ekran boyutları açsından Nitromix ve Atron Condense kombi Atromix kombiye daha geniş ekrana sahiptir. Parametreler çok daha iyi görülebilmektedir. Kullanımı açısından Atromix çift düğmesi olduğu için diğer Nitromix ve Atron Condense göre daha kolaydır. İçindeki malzeme çelik eşanjör olması sebebi ile en uzun ömürlü model Nitromix kombidir diyebiliriz.

Performans ve Tasarruf Açısından kıyaslarsak

Nitromix ve Atromix tam yoğuşmalıdır en yüksek tasarruf ve performansa sahip kombilerdir. Birbirinin aynı performans ve tasarrufu var diyebiliriz. Atron Condense ise tasarruf ve performans açısından daha düşüktür. Aralarında yaklaşık %5-%7 civarında tasarruf farkı var diyebiliriz. Bu oran büyük evler için fatura açısından fark ettirebilir. Fakat küçük evler için çok büyük fark olmayacaktır. Örneğin doğalgaz faturası 100tl gelen bir ev için 5tl ile -7 tl gibi düşük fatura anlamına gelir. 500tl doğalgaz fatura gelen ev için 25tl-35tl faturanın az gelmesi anlamına gelecektir. Demirdöküm Kombi seçimi ile ilgili firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul un bir çok bölgesinde Demirdöküm Kombi Satışı ve montajı işlemlerini çok uygun fiyatlarla yapmaktayız. Eski kombilerinizi çok uygun fiyatlarla değiştiriyoruz. Gaziosmanpaşa, Fatih, Kağıthane, Eyüp, Şişli, Beyoğlu, Sarıyer, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Kadıköy, Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Sultangazi, Arnavutköy, Bayrampaşa, Beşiktaş ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

 

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.