Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

750 1000

Sıralama

Kombi Montajı
Kombi Montajı
Yeni
750,00
İncele
Doğalgaz Projesi
Doğalgaz Projesi
Yeni
1.000,00
İncele
2 adet ürün bulunmuştur.

Warmhaus Modelleri

Warmhaus Kombi kategorimizde Warmhaus kombi çeşitlerini ve modellerini sergilemekteyiz. Satışını gerçekleştirdiğimiz Warmhaus kombiler tam yoğuşmalıdır.

Tam yoğuşmalı Warmhaus Kombi; Warmhaus Enerwa ve Warmhaus Ewa olarak geçer. Warmhaus Enerwa kombilerde 24kw ve 28kw güç seçenekleri mevcuttur. Warmhaus Ewa kombide ise 24kw güç seçeneği vardır. 18kw kombi 120 m2, 20kw kombi 120-130 m2, 24kw kombi 150m2, 28kw kombi 200m2, 30kw kombi 240m2, 35kw kombi 300m2 38kw kombi ise 350 ve üzeri m2 dairelerin ısıtması için uygun güç sağlar.

Warmhaus Kombi Montajı

Warmhaus kombi montajı gaz kuruluşundan sertifikalı firmalar tarafından yapılmalıdır. Kombi Dükkanı firmamız igdaş sertifikalı firmadır sertifika numaramız 7004340'tır. Warmhaus Bayisi olarak hizmet veren firmamız Warmhaus Kombi Montajı işlemlerini garantili, güvenilir ve çok uygun fiyatlarla yapmaktadır. Kombi montajı hizmetimizi İstanbul ili sınırları içerisinde yapabilmekteyiz. 

Kombi seçimi ve kombi montajı işlemlerimizde sürecimizin işleyişi şu şekildedir; Müşterimizin bütçesine, istediği konfor şartlarına göre kombinin kullanılacağı dairenin büyüklüğüne göre satış yaptığımız Warmhaus kombi modellerinden bir seçim yapılır. Kombinin montaj edileceği yer ile ilgili bilgi için ise ya yerinde keşif yapılır veya whatsapp hattımıza birkaç fotoğraf veya kısa video gönderilerek tespit yapılabilir. Kullanılacak ekstra malzemeler varsa ek baca uzatması, plastik boru vb. belirlenir. Müşterimiz ile birlikte planladığımız montaj gününde kombi montaj ustalarımız Warmhaus kombi montajını yaparlar. İşlem bitiminde kapıda ödeme alınır. Warmhaus servisi müşteri tarafından arama sağlanarak kombinin çalıştırılması ve garantiye alınması işlem tamamlanır. 

Kombi Montajı ve Kombi değişimi işlemlerini çok uygun fiyatlarla yapan Kombi Dükkanı firmamızdan fiyat almandan karar vermeyin.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.