Favorilere Ekle
Yeni
  • ddnitromix24
  • DEMİRDÖKÜM

DemirDöküm Nitromix P24 20.640 kcal Yoğuşmalı Kombi

İSTANBUL DIŞI ÜRÜN SATIŞIMIZ YOKTUR. İstanbul'a Özel Kombi Montajı Ve Değişimi Kampanyamızı Kaçırmayın ! Eski kombisini verene Kombi Montajı , İgdaş onayı "ÜCRETSİZ ". Detaylar için bize ulaşabilirsiniz. İletişim: 0212 535 00 53 / 0549 720 47 52

25.000,00
VAR
  • Fırsat Ürünü
  • 24 Ay Garanti
  • Hızlı Kargo

Demirdöküm Nitromix P24 20.640 kcal Yoğuşmalı Kombi 

 İstanbul'a Özel Kombi Montajı Ve Değişimi Kampanyamızı Kaçırmayın ! 

Eski kombisini verene Kombi Montajı , İgdaş onayı "ÜCRETSİZ" Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim: 0212 535 00 53 / 0549 720 47 52

 

Kombi Özellikleri :

• 24/28/35 kW kapasite seçenekleri

• A sınıfı yüksek ısıtma verimi

• A sınıfı yüksek kullanım suyu verimi

• Yüksek verimli pompa ile elektrik tasarrufu

• Fan modülasyonu

• Paslanmaz çelik eşanjör 

• Akıllı ısıtma sistemi

• Çevre dostu

• Hızlı sıcak su konforu

• Kullanıcı dostu kontrol paneli

• Düşük ses seviyesi

 

-Premix Eşanjör

Dairesel yapılı paslanmaz çelik premix eşanjörü ile yüksek ısı transferi sağlar. Bu sayede yakıt tasarrufu ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.

 

-Sıcaklık Sensörü

Akıllı Isıtma Sistemi

Akıllı ısıtma sistemi sayesinde ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş sensörleri (NTC) ile alev modülasyonu sağlar. Bu sayede yüksek verim ve yakıt tasarrufu sunar. 

 

Donma Koruma Emniyeti

Sıcaklık sensörleri sayesinde, özellikle kış aylarında tesisat suyunun 5°C’nin altına düştüğü durumlarda, tesisat suyunun 15°C olana kadar cihaz otomatik olarak çalışır ve 15°C ulaştığında durur. Bu sayede donmaya karşı kendini korur. 

 

-Yüksek Verimli Pompa 

Üç kademeli çalışma seçeneği sayesinde tesisata en uygun debi seçenek imkanıyla yüksek ısı verimi ve düşük enerji sarfiyatı sağlar. Sirkülasyon pompası, cihazın kullanılmadığı durumda, 23 saatte bir, 20 saniye boyunca kendini çalıştırarak pompanın emniyetini sağlar.

 

-Debi Sensörü

Nitromix Kombiler, debi sensörü sayesinde 1,5 litfe/dakika su debisinde dahi sıcak su sağlayarak hem hızlı sıcak su konforu sağlar hem de boşa su sarf edilmesini önleyerek su tasarrufu yapar.

 

-Basınç Regülatörü 

Basınç regülatörü sayesinde giriş basıncındaki dalgalanmalar dengelenir. özellikle kış aylarında, gaz şebekesindeki basınç dalgalanmalarından etkilenmeden her zaman maksimum güç ve verimlilik ile çalışabilme özelliği sağlar.

 

-Üç Yollu Vana

Üç yollu vana 12 saat boyunca kullanılmadığı durumda konum değişikliği yaparak vana setini bloke olmaya karşı korur. Bu sayede sorunsuz çalışma imkanı sağlar.

 

-Genleşme Tankı

Genleşme tankı ile, genleşme sonucu hacmi artan suyun tesisat ve cihazlara zarar vermesi önlenir. 8 LT kapasiteli genleşme tankı sayesinde (35 kW Nitromix) yerden ısıtmalı, döküm radyatörlü, yüksek metrekareli alanlar gibi yüksek su hacimli tesisatlarda kullanım imkanı sağlar. 

 

-Yoğuşma Sifonu

Yoğuşma sifonu sayesinde, yanma sonucu oluşan atık gazın ortama sızmasını engelleyerek yoğuşma suyunun sorunsuz bir şekilde tahliyesini sağlar.

 

DemirDöküm Nitromix P24 Yoğuşmalı Kombi; 150m2'ye kadar daireler için yeterli ısıtma gücüne sahiptir.

 

Demirdöküm Nitromix Yoğuşmalı Kombi 24,28 ve 35 kW kapasite seçenekleri ile düşük ve yüksek m2 evler için uygun ısıtma seçenekleri sunmaktadır. ErP yönetmeliğine göre A sınıfında olan Nitromix düşük doğalgaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar. Tesisat ihtiyacına göre otomatik ayarlanan pompası sayesinde düşük elektrik sarfiyatı sağlanır. Paslanmaz çelik eşanjörü sayesinde yüksek ısı transferi sağlar. Bu özelliği yakıt tasarrufu ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Nitromix Kombi Yoğuşma teknolojisi sayesinde düşük emisyon değerleri ile çevre dostudur. Çevirmeli kontrol düğmeleri ve LCD ekranı ile her yaş için kullanım kolaylığı sağlar. 51 db(A) fısıldayarak ısıtır ve ortamdaki yaşam kalitesini arttırır.

 

 

DemirDöküm Nitromix Kombi Tanıtımı - Özellikleri

 

 

 

 

DemirDöküm Kombi Çeşitleri - Farkları

İgdaş Yeni Kombi Değişim Süreci

İgdaş Yeni Kombi Değişim Süreci Uygulamalı

 

 

 

DİKKAT !!

 

Kombi montajı servisler tarafından yapılmaz. Kombi Montajı işlemi Gaz kuruluşundan yetkili firmalar tarafından Ücretli olarak yapılmaktadır.

 

Kombi Satın Alındıktan Sonraki Süreç aşağıdaki gibidir; 

 

  • Kombi Montaj işleminin yapılması. Gaz kuruluşundan yetkili firma tarafından yapılır (ücretlidir)
  • Gaz kuruluşundan Doğalgaz Uygunluk Belgesi veya Kombi Değişimi Onay Belgesinin Alınması.(ücretlidir)
  • Kombi Servisi çağırılıp Kombinin ilk çalıştırılması, garanti onayı ve kombinin diğer ayarlarının yapılması. (Servis yönlendirmesi Firmamız tarafından yapılmaktadır)

Kombi Dükkanı Firmamız İgdaş Yetkilidir. Yetki No:7004340. İstanbul İçi Kombi Montajı, Kombi Değişimi, Doğalgaz Tesisatı İşlemlerine yetkilidir. Kombi satın alan müşterilerimize bu hizmetleri çok uygun fiyatlarla güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

İstanbul İçi Kapıda Ödeme İle Güvenilir Hizmet Vermekteyiz. Detaylar için bize ulaşın.

0212 535 00 53 / 0549 720 47 52 

Bizden fiyat almadan karar vermeyin !

 

demirdöküm kombi

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.