Favorilere Ekle
Yeni
 • kombimontaj

Kombi Montajı

Kombi Montajında kampanyalı fiyatlar, WhatsApp Destek hattımız 0549 720 47 52 Profesyonel ve Garantili hizmet, Çok Uygun Kombi Montajı fiyatları, Kombi Değişimi fiyatları Kapıda ödeme, İgdaş yetkili firma Bizden Fiyat Almadan Karar vermeyin.

300,00
VAR
 • Fırsat Ürünü
 • 24 Ay Garanti
 • Hızlı Kargo

Kombi Montajı

 • Kombi montajı işleminde kombi, kutusunda çıkan askı konsolu vasıtasıyla Kombinin Duvara Montajı yapılır
 • Kombi bağlantı seti vasıtası ile sıcak su tesisatı ve kalorifer tesisatı bağlantıları yapılır.
 • Kombi gaz hortumu (flexi) ile doğalgaz bağlantısı yapılır
 • Kombi baca bağlantısı (atık gaz borusu)  yapılır. 
 • Yoğuşmalı Kombilerde yoğuşma suyunun mevcut gider hattına bağlantısı yapılır. 
 • Kombi elektriği bağlantı işlemi Kombi servisleri tarafından yapılmaktır. (Kombi elektriği bağlantısının yapılabilmesi için kombinin yanında 2 amper sigortanın bulunması gereklidir)

Kombi montaj ücretini kapsamayan durumlar

Kombi ek baca montajı (kombilerin orjinal bacası 75 cm civarıdır eğer bu baca dışarı çıkması için yeterli değilse ek ilave baca kullanmak gerekecektir) , kombi yanında elektrik getirilmesi sigorta şalter montajı, cam kesimi ve inşaat işleri, Yoğuşma gider hattının olmaması ve gider hattı yapılması, Kombi altındaki tesisatın plastik harici olması durumuda örneğin bakır veya demir tesisatlara kombinin montajlanması ilave ücrete tabidir, İgdaş uygunluk belgesi ve gaz açım belgesi, İstanbul içi firmamıza uzak bölgelerde ilave ücret çıkabilmektedir. 
Kombi Montajı Fiyatları; mevcuttaki tesisata ve kombinin bulunduğu yere göre değişkenlikler gösterebilmektedir. Bu sebepten Net Kombi montaj ücreti belirlemek için Kombinin montaj yeri hakkında birkaç bilgi, resim veya kısa bir video yeterli olacaktır. Whatsapp hattımızdan bize ulaşırsanız Kombi montajı ile ilgili net fiyat verebiliriz.

Kombi Değişimi Kampanyası

Eski Kombinizi Alıyoruz İgdaş Onayı Ve Kombi Montajınızı Sadece 300TL den Yapıyoruz

Detaylı bilgi için Bize ulaşın

whatsApp Hattı : 0549 720 47 52 

iletişim: 0212 535 00 53 / 0212 535 00 63 

 

 

Kombinin Devreye Alınması, ilk çalıştırıması, genel ayarlamalarının yapılması, kombinin garantiye alınması Kombinin Servisi tarafından yapılır. Bu işlem için Kombi Servisi tarafından ücret talep edilmez. 

Kombi Servisinin bu hizmetleri verebilmesi için,

 1. Öncelikle kombinin montajının doğru yapılmış olması gerekir. Kombi bacası, kombi gaz flexi, kombi bağlantı seti montajı, kombi yoğuşma gider hattı düzgün olarak yapılmalıdır.
 2. Kombi gaz uygunluk belgesinin alınmış olması gerekir. Kombi ilk defa takılmış işe yani sıfır dairelerde Gaz açma Belgesi alınmış olmalı, eğer kombi değişimi yapılmış ise Kombi Değişimi Onay Belgesi İgdaş yetkili firma tarafından alınmış olmalıdır. (Kombi Dükkanı firmamız igdaş yetkilidir İgdaş onay belgesi alınması işlemleri firmamız tarafından yapılabilmektedir. bu hizmet kombi montaj ücretine dahil değildir.)
 3. Kombi yanında şalter sigorta olması gerekir. Genelde çoğu kombi markası 2 amper sigortayı uygun görmektedir. Eğer kombinin yanında şalter yoksa bir elektrikçiye kombinin yanına şalter taktırma işlemi yaptırılmalıdır.
 4. Tesisata su basılmış olmalı petek havalarının alınmış olması gerekir. 

Çok Uygun Kombi Montajı - Garantili Kombi Montajı 

Bizden Fiyat Almadan Karar vermeyin

Firmamız Demirdöküm kombi montajı, Eca kombi Montajı, Vaillant kombi Montajı, Bosch kombi Montajı, Buderus Kombi Montajı, Airfel kombi Montajı, Baymak kombi montajı, Viessmann kombi montajı, Protherm kombi montajı işlemlerinde yetkilidir. 

Kombi Montajı yaptırmak için Niçin Kombi Dükkanı Firmasını Tercih Etmeliyim?

 • Kombi Dükkanı igdaş yetkilidir. Kombi montajı ve Kombi Değişimi işlemleri İgdaş yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır. Ayrıca igdaş onay belgesinin alınması işlemi çok hızlı yapılmaktadır. Genelde aynı gün içerisinde kombi değişim belgesi, İgdaş Onay formu alınmaktadır
 • Kombi montajı ve kombi değişim hizmetini İstanbul içi her bölgede yapabilmektedir. İşlem bitiminde Kapıda ödeme alarak güvenilir bir şekilde yapmaktadır.
 • Kombi montaji işlemi kendi Yetkili Ustalarımız tarafından yapılmaktadır Taşeron veya yetkisiz kişilere montaj yaptırılmaz.
 • Firmamız çok çeşitli markaların bayiliğini yapmaktadır. Bu sayede bir çok markanın kombisinin takılması montajlanması konusunda çok deneyimlidir. Kombi montaji konusunda kombi servislerinin farklı talepleri farklı istekleri olabilmektedir ayrıca Kombilerin yedek parçaları (ek baca uzatması, yoğuşma sifonu vb..) her zaman yanımıda bulundurduğumuz için her marka kombinin montajı konusunda profesyonel hizmet verebilmekteyiz. Kombinin garantili olarak çalıştırılması için kombi servislerinin istedikleri sartnameye uygun montaj yapmak önemlidir. 
 • Kombi degisim ve montaj işlemlerinde kombi altına kombi bağlantı seti ve kombi gaz flexi malzemeleri fiyatımıza dahildir. Bir çok firma bu malzemeleri kullandığında ücret talep edebilmektedir. Kombi Dükkanı olarak bu malzemeler için müşterimizden ücret talep etmiyoruz. Montaj fiyatımıza dahil olmayan ek ücrek gerektiren durumlar; ek baca uzatması , kombi yanında elektriksel bir işlem, inşaat (fayans, boya vb..) 
 • Montaj işlemimize 1 yıl süreyle Garanti vermekteyiz. Montaj ile ilgili herhangi bir su kacağı , yoğuşma gider problemi vb.. problemlerde ücretsiz firmamız servis hizmeti vermektedir.

 

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 300,00 300,00
2 157,50 315,00
3 106,00 318,00
4 80,25 321,00

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.