Favorilere Ekle
Yeni
  • atroncondense20
  • DEMİRDÖKÜM

DemirDöküm Atron Condense 20 kW 17.000 kcal Yoğuşmalı Kombi

İSTANBUL DIŞI ÜRÜN SATIŞIMIZ YOKTUR.

11.500,00
TÜKENDİ
  • Fırsat Ürünü
  • 24 Ay Garanti

Demirdöküm Atron Condense 20 kW 17.000 kcal Yoğuşmalı Kombi 

 

Farklı Kapasite Seçenekleri

- 20 ve 24 kw kapasite seçenekleri ile hem düşük hem yüksek metrekareli evlerde en uygun çözümü sunar

 

B Sınıfı Isıtma Verimi

- ErP yönetmeliğine göre, B sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. Bu sayede düşük doğalgaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar. 

 

A Sınıfı Kullanım Suyu Verimi

- ErP yönetmeliğine göre, XL akış profilinde A sınıfı kullanım suyu verimliliğine sahiptir. Bu sayede kullanım suyu sarfiyatında da yüksek tasarruf sağlar

 

Kademeli Fan Sistemi

- İhtiyaca göre kombinin fan kademesini ayarlar. Bu sayede yüksek verim ve düşük ses seviyesi sağlar. 

 

Üç Eşanjör Sistemi 

- Üç eşanjör sistemi sayesinde yüksek sıcak su konforu ve düşük gaz tüketimi sağlanır.

 

Akıllı Isıtma Sistemi

- Ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş NTC sensörler ile alev modülasyonu sağlar. Bu sayede daha ekonomik kullanım sunar. 

 

Yüksek Verimli Pompa İle Elektrik Tasarrufu

- Yüksek verimli pompa sayesinde tesisat ihtiyacına göre pompa kademesi istenilen hızda ayarlanabilir. Bu sayede düşük elektrik sarfiyatı sağlanır. 

 

Çevre Dostu

- ErP yönetmeliğine uygun olan Atron Condense kombiler, yeni tasarımı sayesinde kalorifer dönüş suyunu brülörden geçirerek alev sıcaklığını düşürür. Bu sayede daha düşük emisyon gazı salınımı sağlar ve çevreyi korur.

 

ECO Konfor Seçeneği

- Tek tuş ile düşük yakıt tüketimi sağlayan ekonomik moda geçiş imkanı sağlar. 

 

 

DemirDöküm Atron Condense 20 kw Yoğuşmalı Kombi; 120m2'ye kadar daireler için yeterli ısıtma gücüne sahiptir.

Demirdöküm Atron Condense 20 ve 24 kW güç kapasitesi ile düşük ve yüksek metrekareli evler için seçenek sunmaktadır. ErP yönetmeliğine göre B sınıfında olan Atron Condense Kombi düşük doğalgaz yakımı ile tasarruf sağlamaktadır. Düşük emisyon gazı salınımı sayesinde çevrecidir. Akıllı ısıtma sistemi sayesinde sıcaklık sensörleri ile suyun sıcaklığını kontrol eder bu sayede ekonomik kullanım sağlar. Tek tuşla Ekonomik moda geçiş özelliği ile daha düşük yakıt kullanır. 52 db(A) ile ortamdaki yaşam kalitesini arttırır.

Konfor / Tasarım

 

Kompakt Boyut

Atron Condense kombiler kompakt boyutları ile daha az yer kaplayarak esnek montaj imkanı sunar. 

Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli 

Geniş LCD ekranı ve çevirmeli kontrol düğmesi ile her yaştan kullanıcının kolayca kullanabildiği fonksiyonel kontrol paneli tasarımına sahiptir.

Düşük Ses Seviyesi 

54 db(A) varan düşük ses seviyesi ile yaşam alanlarında ses kirliliği yaratmaz. 

Good Desing ve Green Good Desing Ödüllü Tasarım

Atron Condense kombi dünyaca ünlü sürdürülebilir Good Desing ve Green Good Desing ödüllerine sahiptir. Çevre dostu şık tasarımı uluslararası kuruluşlarla tescil edilmiştir.

 

-Gaz Valfi

Basınç regülatörü sayesinde giriş basıncındaki dalgalanmalar dengelenir. Özellikle kış aylarında, gaz şebekesindeki basınç dalgalanmalarından etkilenmeden her zaman maksimum güç ve verimlilik ile çalışabilme özelliği sağlar. 

 

-Çift Eşanjör Sistemi

Çift eşanjör sistemi sayesinde kullanım ve tesisat suyu farklı eşanjörlerde ısınır. Bu sayede ısı dalgalanmaları önlenerek yüksek sıcak su konforu sağlanır.

 

-Genleşme Tankı

Genleşme tankı ile genleşme sonucu hacmi artan suyun tesisat ve cihaza zarar vermesi önlenir.

 

-Sıcaklık Sensörü

 

Akıllı Isıtma Sistemi 

Akıllı ısıtma sistemi sayesinde ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş sensörleri (NTC) ile alev modülasyonu sağlar Bu sayede yüksek verim ve yakıt tasarrufu sunar.

 

Donma Koruma Emniyeti 

Sıcaklık sensörü sayesinde, özellikle kış aylarında tesisat suyunun 5°C’nin altına düştüğü durumlarda, tesisat sıcaklığı 15°C olana kadar cihaz otomatik olarak çalışır ve 15°C’ye ulaştığında durur. Bu sayede, donmaya karşı kendini korur.

 

-Yüksek Verimli Pompa

Üç kademeli çalışma seçeneği sayesinde tesisata en uygun debi seçenek imkanıyla yüksek ısı verimi ve düşük enerji sarfiyatı sağlar. Sirkülasyon pompası, cihazın kullanılmadığı durumda, 23 saatte bir, 20 saniye boyunca kendini çalıştırarak pompanın emniyetini sağlar.

 

-Üç Yollu Vana 

Üç yollu vana 12 saat boyunca kullanılmadığı durumda konum değişikliği yaparak vana setini bloke olmaya karşı korur. Bu sayede sorunsuz çalışma imkanı sağlar.

 

-Yoğuşma Eşanjörü

Reküperatör (Yoğuşma Eşanjörü) sayesinde yanma sonucu oluşan sıcak atık gaz enerjisi tekrar kullanılarak düşük gaz tüketimi sağlanır.

 

-Yoğuşma Sifonu

Yoğuşma sifonu sayesinde, yanma sonucu oluşan atık gazın ortama sızmasını engelleyerek yoğuşma suyunun sorunsuz bir şekilde tahliyesini sağlar.

 

 

 

DİKKAT !!

Kombi montajı servisler tarafından yapılmaz. Kombi Montajı işlemi Gaz kuruluşundan yetkili firmalar tarafından Ücretli olarak yapılmaktadır.

 

Kombi Satın Alındıktan Sonraki Süreç aşağıdaki gibidir; 

 

  • Kombi Montaj işleminin yapılması. Gaz kuruluşundan yetkili firma tarafından yapılır (ücretlidir)
  • Gaz kuruluşundan Doğalgaz Uygunluk Belgesi veya Kombi Değişimi Onay Belgesinin Alınması.(ücretlidir)
  • Kombi Servisi çağırılıp Kombinin ilk çalıştırılması, garanti onayı ve kombinin diğer ayarlarının yapılması. (Servis yönlendirmesi Firmamız tarafından yapılmaktadır)

Kombi Dükkanı Firmamız İgdaş Yetkilidir. Yetki No:7004340. İstanbul İçi Kombi Montajı, Kombi Değişimi, Doğalgaz Tesisatı İşlemlerine yetkilidir. Kombi satın alan müşterilerimize bu hizmetleri çok uygun fiyatlarla güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

İstanbul İçi Kapıda Ödeme İle Güvenilir Hizmet Vermekteyiz. Detaylar için bize ulaşın.

0212 535 00 53 / 0549 720 47 52 

Bizden fiyat almadan karar vermeyin !

 

demirdöküm kombi değişimi

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.